Genta ‘dëshpëron’ me pamjen në jetën reale, ndryshe nga Instagrami

  • G.G /
  • 10 June 2022 - 12:43
Genta ‘dëshpëron’ me pamjen në jetën reale, ndryshe nga Instagrami

Genta Ismajli ka ndryshuar në pamje kohëve të fundit.

Duke fryrë buzët e mollëzat fytyra e saj duket mjaft ndryshe.

Së fundmi Vipat e Bllokut kanë publikuar dy fotografi duke bërë krahasimin e saj në Instagram dhe jetën reale.

Ndryshime është i dukshëm ku duket si thetër person.

Shiko foton:

(Kosova Sot Online)