Genta Ismajli e ka motrën super ‘bombë’, pamja e saj merr vëmendjen

  • E.K /
  • 02 July 2022 - 17:23
Genta Ismajli e ka motrën super ‘bombë’, pamja e saj merr vëmendjen

Kjo është motra bombë e Genta Ismajlit.

Genta Ismajli është ndër këngëtaret me të njohura në trojet shqiptare.

Por, Genta nuk është e vetme artiste në familjen e saj.

Motra e saj, 24-vjeçarja Mani Ismajli, merret me modelizëm dhe është mjaftë aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme.

Së fundi, e dëshmoi se ka linja trupore bombastike derisa ka postuar një fotografi mjaftë provokuese.

Mani duket se është një femër me stil të veçantë dhe i pëlqen të tregoj fizikun.

(Kosova Sot Online)