Pasi humbi disa kilogramë, tani Shyhretja vishet si me qenë vajzë 20 vjeçare!

  • G.G /
  • 24 August 2022 - 20:50
Pasi humbi disa kilogramë, tani Shyhretja vishet si me qenë vajzë 20 vjeçare!

Shyhrete Behluli, është njëra nga ikonat e muzikës shqiptare.

Ani pse ka kohë të gjatë që është pjesë e skenës muzikore, ajo asnjëherë nuk është ndalur duke sjellë shumë këngë e hite.

Krahas muzikës, Shyhretja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku po duket si vajzë e re.

E veshur me maicë të bardhë dhe me xhinëse të shkurta, Shyhrejta po i sfidon vajzat e reja me këtë pamje.

Me disa kilogramë me pak, Shyhretja po duket si 20 vjeçare. 

(Kosova Sot Online)