Eni Koçi bën urimin special për motrën

  • A.P /
  • 26 September 2022 - 16:36
Eni Koçi bën urimin special për motrën

Sot është një ditë speciale për Greta Koçin pasi feston ditëlindjen. Këngëtarja mbush 31 vjeç.

Ajo ka marrë shumë urime nga ndjekësit, por më të bukurin ia ka bërë motra e saj, Eni Koçi.

Këngëtarja shprehet e lumtur për prezencën në jetën e saj duke iu referuar si shoqja më e mirë.

“Gëzuar ditëlindjen dashuri. Gëzuar për motrën dhe shoqen time më të mirë. Uroj të festosh edhe 100 ditëlindje të tjera plot gëzime dhe lumturi. Je njeriu më i veçantë në jetën time dhe dua të të shoh gjithmonë të lumtur e të buzëqeshur. Poor mos të harrojmë që do të jesh dhe tezja më e bukur në botë. Të dua”.

Image

(Kosova Sot Online)