Fytyra e Gentës pa filtra!

  • G.G /
  • 03 October 2022 - 09:09
Fytyra e Gentës pa filtra!

Genta dhe Usta u bënë prindër të binjakëve muaj më parë.

Postimet me fëmijët janë të shpeshta, derisa Genta nuk lë anash as veten.

Madje ajo duket mahnitëse me disa foto që po publikon në rrjete sociale.

Në një foto që e kanë etiketuar së fundmi fytyra e saj duket ndryshe nga ajo që shohim të postoj ajo vetë.

E pra ky është efekti i filtrave!

(Kosova Sot Online)