Reja e Shyhretes vishet si princeshë , shfaqet si në përralla

  • G.G /
  • 03 October 2022 - 09:15
Reja e Shyhretes vishet si princeshë , shfaqet si në përralla

Learta Jakupi është njëra nga figurat publike më të komentuar.

Ajo është bërë pjesë e mediave rozë që kur u bë reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Tani, ajo është një grua dhe një bashkëshorte e një nënë shumë e përkushtuar dhe tejet e angazhuar.

Learta është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Këtë kohë ajo dhe Kushtrimi po qëndrojnë në Gjermani.

Nga atje Learta a publikuar një foto ku shihet se është veshur e rregulluar si priceshë e shekullit 19-të.

(Kosova Sot Online)