Robin Krasniqi shkon me djalë në fitnes, Marigona publikon momentet e ëmbla

  • E.K /
  • 23 November 2022 - 11:11
Robin Krasniqi shkon me djalë në fitnes, Marigona publikon momentet e ëmbla

Robin Krasniqi dhe bashkëshortja e tij Marigona Krasniqi, para pak kohësh janë bërë prindër të një djali, shkruan "Kosova Sot Online".

Ata po shprehin dashurinë e madhe që kanë për djalin e tyre, përmes fotove që i postojnë.

Marigona Krasniqi ka publikuar pamje me djalin e tyre në palestër.

(Kosova Sot Online)