Shkurte Gashi anulon koncertin në momentin e fundit në Angli, kjo është arsyeja

  • E.K /
  • 26 November 2022 - 10:25
Shkurte Gashi anulon koncertin në momentin e fundit në Angli, kjo është arsyeja

Shkurte Gashi ka japur një njoftim në "Instagram", rreth pjesëmarrjes në një koncert, shkruan "Kosova Sot Online".

Gashi ka njoftuar se ajo nuk do të marrë pjesë në një koncert në Angli, pasi që nuk ka mundur të pajiset me vizën e Anglisë.

“Nuk do të jem në Angli për arsye të mos pajisjes me vizën e UK dhe kërkoj falje që nuk do të jem në këtë event kaq të bukur”, ka shkruar Shkurta.

(Kosova Sot Online)