Fjolla Morina vjen me paraqitje "përvëluese"

  • E.K /
  • 26 November 2022 - 10:54
Fjolla Morina vjen me paraqitje

Fjolla Morina, këngëtarja pa komplekse dhe e drejtëpërdrejtë, shkruan "Kosova Sot Online".

Ajo shumë shpesh vjen me poza sensuale, joshëse.

Edhe së fundi, Fjolla ka ardhur me poza "bombastike", duke treguar format e saja trupore.

(Kosova Sot Online)