Learta adhuruese e ëmbëlsirave? Kjo fotografi e tregon më së miri

  • E.K /
  • 26 November 2022 - 15:13
Learta adhuruese e ëmbëlsirave? Kjo fotografi e tregon më së miri

Learta Jakupi, është shumë aktive në rrjete sociale, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ajo shpesh kudo që shkon bënë foto dhe i poston në “Instagram”.

Ajo në instatory ka hedhur një fotografi, në një vend ku ajo ka shkuar, ku shihet se ka shumë ëmbëlsira të llojllojshme.

E mbase Learta është adhuruese e tyre.

(Kosova Sot Online)