Rita Ora ka sot ditëlindjen, nëna e saj e uron, " Urime ditëlindjen Rita, me zemër më të madhe se sa krejt trupin që e ke!

  • E.K /
  • 26 November 2022 - 15:25
Rita Ora ka sot ditëlindjen, nëna e saj e uron,

Rita Ora ka sot ditëlindjen, shkruan "Kosova Sot Online".

Këngëtarja sot mbush 32 vite jetë.

E ditëlindjen Ritës ja ka uruar edhe nëna e saj.

Vera e ka uruar vajzën e saj me fjalët më emocionale.

“Urime ditlindjen Rita pita me zemër më të madhe se sa krejt trupin që e ke!
Të duam shumë. Dashurija që ke prej meje dhe tërë familjes është qmimi më i madh që do të kesh tërë jetën”, ka shkruar Vera Ora, nëna e Ritës.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vera Ora (@veraora)

(Kosova Sot Online)