Rita Ora uron 28 Nëntorin: Gëzuar ditën e flamurit Shqipëri

  • E.K /
  • 28 November 2022 - 13:53
Rita Ora uron 28 Nëntorin: Gëzuar ditën e flamurit Shqipëri

Edhe këngëtarja e dashur dhe e njohur, Rita Ora, ka uruar festën e 28 nëntorit, shkruan "Kosova Sot Online".

Rita ju ka uruar gjithë shqiptarëve festën e flamurit.

"Gëzuar ditën e Flamurit Shipëri", ka shkruar Rita.

(Kosova Sot Online)