Jonida Maliqi shfaqet unike: Ëndrrat janë si yjet sapo njëri vdes, tjetri bëhet më i shndritshëm

  • E.K /
  • 29 November 2022 - 13:35
Jonida Maliqi shfaqet unike: Ëndrrat janë si yjet sapo njëri vdes, tjetri bëhet më i shndritshëm

Jonida Maliqi gjithmonë shfaqet me shumë stil dhe mjaft unike, shkruan “Kosova Sot Online”.

Jonida ka postuar në instagramin e saj, një fotografi me një veshje ngjyrë të zezë.

“Ëndrrat janë si yjet sapo njëri vdes, tjetri bëhet më i shndritshëm”, ka shkruar Jonida.

(Kosova Sot Online)