Morena Taraku tregon se a është beqare apo në një lidhje

  • E.K /
  • 01 December 2022 - 09:38
Morena Taraku tregon se a është beqare apo në një lidhje

Morena Taraku, ka treguar statusin e saj në sferën e dashurisë, shkruan, "Kosova Sot Online".

Taraku ka treguar se ajo për momentin është beqare dhe nuk është në lidhje.

Ndryshe, Taraku njohet edhe për jetën luksoze që ajo bënë.

(Kosova Sot Online)