Shkurte Fejza me vajzën duken si shoqe, e jo si nënë e vajzë

  • E.K /
  • 03 December 2022 - 15:24
Shkurte Fejza me vajzën duken si shoqe, e jo si nënë e vajzë

Shkurte Fejza dhe vajza e saj, Besiana Behluli kanë dalur sot për ta shijuar kafen, si nënë e bijë, shkruan “Kosova Sot Online”.

 

Besiana ka postuar një fotografi në instastory, ku shihet e lumtur bashkë me Shkurtën dhe në foto shihet edhe nipi i saj, Dielli.

 

 

(Kosova Sot Online)