Genta nënë e dy fëmijëve, kjo fotografi do ju lërë pa “fjalë”

  • E.K /
  • 17 January 2023 - 11:15
Genta nënë e dy fëmijëve, kjo fotografi do ju lërë pa “fjalë”

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, eshtë nënë e dy fëmijëve, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ajo është nëne e dy binjakëve, të një djali dhe të një vajzë.

Ajo edhe pas lindjes, ka ruajtur mjaft mirë format trupore.

Ismajli ka postuar një fotografi, e veshur me një fustan të shkurtër, ku këmbët e saja kanë marrur vëmëndje.

(Kosova Sot Online)