Olta Gixhari: Produksoni e ka në dorë t’i ndërrojë biletat e kthimit

  • A.P /
  • 07 February 2023 - 19:00
Olta Gixhari: Produksoni e ka në dorë t’i ndërrojë biletat e kthimit

Duket se Olta Gixhari nuk e ka mbajtur dot sekretin që ajo e pohon se produksioni i Big Brother Albania Vip  i ndërron biletat e kthimit, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Olta Gixhari i ka hedhur benzinë zjarrit, duke u shprehur se produksioni e ka në dorë t’i ndërrojë bileta e kthimit.

Ajo ka marrë si shembull dy konkurrentët e vitit të kaluar Donaldin dhe Ilirin duke shtuar se “Vëllai i Madh” i ka në dorë të gjitha.

(Kosova Sot Online)