Arbenita Ismajli shfaqet tejët glamuroze

  • E.K /
  • 17 March 2023 - 11:28
Arbenita Ismajli shfaqet tejët glamuroze

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli, është nënë e një vajzë, shkruan “Kosova Sot Online”.

Arbenita edhe pas lindjes ruan forma të mira trupore.

Arbenita në një fotografi është shfaqur tejët elehante, me grimin dhe vathët e “rëndë”.

(Kosova Sot Online)