“Kiara, Kiara”, Olta për Luizin: Ik se na lodhi, jemi në një garë o burrë i dheut

  • E.K /
  • 22 March 2023 - 11:40
“Kiara, Kiara”, Olta për Luizin: Ik se na lodhi, jemi në një garë o burrë i dheut

Banorja e “Big Brother Vip Albania”, Olta, mbrëmë foli në lidhje me nominimin kokë më kokë me Kiarën dhe deklaratën e Luizit, që ai do të largohet nga shtëpia nëse Kiara nominohet, përcjell “Kosova Sot Online”.

Olta është shprehur e “Bezdisur” me fjalët e Luizit, duke e përmendur nontop Kiaren dhe duke u shprehur se kjo është një garë.

Olta: Për Zotin e madh ka mundësi të bëj ndonjë gjë e të iki unë që nesër, se më çau b****n . Më mërziti shumë. E di pse? Sepse unë e di që kjo gjë ka më shumë rëndësi për atë se për mua. Ik se na lodhi. Ik se po iki unë, le të rrijë me Kiarën këtu se na çau b****n. na mërsiti tani, Kiara, Kiara Kiara. Jemi në një garë o burrë i dheurt. Do talësh po iku Kiara? rri se dal unë, iki në Bali e s’më plas fare.

(Kosova Sot Online)