Nuk do ta besoni kush e suprizon Kiara Titon

  • A.P /
  • 26 May 2023 - 19:30
Nuk do ta besoni kush e suprizon Kiara Titon

Padyshim një nga banoret më të përfolura të “Big Brother VIP 2”, mbetet Kiara Tito, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kiara ka shumë fansa që e mbështetën edhe pas daljes nga shtëpia. Sot, Kiara është surprizuar me lule dhe me një yll.

 

“U bëra dhe unë me yll”, shkruan ajo përkrah fotos.

Mbështetësit e saj, janë lidhur me një kompani që personalizojnë yjet, por jo detyrimisht përkthehet në blerje/emërtim në kuptimin e parë të fjalës, por kanë zgjedhur që një i tillë të ketë emrin e Kiarës.

Image

(Kosova Sot Online)