Vëmendje: Ja cila do të jetë shenja më me fat dhe ajo më pa fat në 2018-ën - Astro - Kosova Sot
Vëmendje: Ja cila do të jetë shenja më me fat dhe ajo më pa fat në 2018-ën

Vëmendje: Ja cila do të jetë shenja më me fat dhe ajo më pa fat në 2018-ën

Ashtu si çdo vit, edhe 2018-a do të ketë uljet dhe ngritjet e veta për çdo shenjë të horoskopit, megjithatë, disa shenja janë më të favorizuara, e disa të tjera më pak.

Sipas astrologëve, ky vit do të jetë thjesht i shkëlqyer për shenjën e Virgjëreshës, duke qenë se yjet do të rreshtohen në pozicion shumë të favorshëm për të.

Por duket se nuk mund të themi të njëjtën gjë për shenjën e Binjakëve.

Personat e kësaj shenje do të përballen me vështirësi të shumta dhe ky vit, sipas astrologëve, nuk do të jetë aspak i lehtë për ta. Ja renditja e plotë nga shenja më me fat tek ajo më e pafata për 2018-ën.

1-Virgjëresha

2-Akrepi

3-Luani

4-Demi

5-Dashi

6-Peshqit

7-Gaforrja

8-Shigjetari

9-Peshorja

10-Bricjapi

11-Ujori

12-Binjakët.

(Kosova Sot)

18 orë e 36 minuta më parë
14/12/18