VIP - Kosova Sot
VIP
VIP

Shikoni çfarë dhurate i blen Shyheretja, Leartës:Mashalla (Foto)

Mesa duket reja e këngëtares së njohur Shyherete Behluli, kësaj radhe i ka rënë bingos, shkruan gazeta "Kosova Sot Online". Pasi pikërisht në muajin e parë të 2019-të 's, ajo nga prindërit e saj ka pranuar dhuratë një veturë të tipit "BMW X 5". "Faliminderit prindërve të mijë, për super dhuratën e radhës", ka shkruar Learta, duke pozuar si çikë hastreti nga "BMW X...

VIP

Shpat Kasapi, dhandër Kosove (Foto)

Edhe pse në opusin e tij numëron qindra hite, këngëtari i njohur shqiptar Shpat...

VIP

Grupi 'Zanat', e shkrijnë acarin e Janarit me këtë melodi (Video)

Në kohën kur po jetojmë, degradimi i vlerave në përgjithësi ka...

VIP

Kështu e shijon dimrin, Leonora Jakupi (Foto)

Ditët e acarta që po mbretërojnë këto ditë në vendin tonë,...

VIP

Një aktore e shkëlqyer si Rozana Radi (Video)

Artistja e njohur Rozana Radi, njihet për shumë talenete që posedon,...

VIP

Tina Kunakey shtatzënë, tregon format rrumbullake nga Brazili

Shtatzënia e Tina Kunakey është lajmi i këtij fillim viti. Modelja, që...

VIP

Dhurata Ahmetaj bënë dritë nga Stambolli (Foto)

Dhurata Ahmetaj,  këngëtarja jonë e bukur dhe e suksesshme njihet për...

VIP

Afërdita Dreshaj me foto nga palestra ju mahnit me pamjen

Afërdita Dreshaj është modele dhe këngëtare jona e cila njihet për...

më të lexuarat

1.

Ky person ia merr ze...

8 orë e 34 minuta më parë
2.

Nana Shyheret, Engji...

7 orë e 22 minuta më parë
3.

'Tranohet' Fjolla Mo...

8 orë e 49 minuta më parë
4.

Nëntë këngët më...

6 orë e 45 minuta më parë
5.

Shpat Kasapi, dhand...

5 orë e 22 minuta më parë

instagram

Më shumë