VIP - Kosova Sot
VIP
VIP

Luanës i vdes një fanse, ajo ndan dhembjen në Instagram

Luana ka ndarë me fansat e saj një lajm të hidhur. Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, ka njoftuar se ka ndërruar jetë një fanse e saj. “Jam pa fjalë. Zoti i merr përherë më të mirët afër vetes. U prehsh në paqe engjëll. Faleminderit për gjithë dashurinë që ma ke dhënë, mua më ke jep jetë. Ngushëllime familjes dhe #Luanator ngushëllime”, ka shkruar Luana në...

VIP

Urimi plot dashuri i Leartës për ditëlindjen e bashkëshortit (Foto)

Learta Jakupi uron me plot dashuri bashkëshortin, Kushtrimin.   Kushtrim Salihu,...

VIP

Kështu iu përgjigjet Albërie Hadërgjonaj djemve të rinj që e ngacmojnë

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka publikuar së fundmi projektin e saj...

VIP

Arbenita ndan me fansat momentet intime me Feron

Janë bërë disa muaj që kur Fero është në lidhje dashurie me...

VIP

Si e nderuan Almeda Abazin këngëtarët korçarë, kur ajo u shpall Miss (Foto)

Para se të linte Shqipërinë për të filluar karrierën e saj të...

VIP

Hairi i taksistit

Rita Ora mëson gjuhën spanjolle nga taksisti për bashkëpunimin me Sofia...

VIP

Fenomeni i vogël

Dua Lipa sjell fenomenin e çantave të vogla Disenjatori i çantave të vogla...

VIP

U kënaqën

 Jennifer Lopez përfundimisht thyen heshtjen në lidhje me propozimin e tashmë...

më të lexuarat

1.

Mahmut Ferati ft Sha...

21 orë e 10 minuta më parë
2.

Për një foto me Mi...

22 orë e 37 minuta më parë
3.

'Luja' Yllka Kuqi 'l...

22 orë e 50 minuta më parë
4.

'Fejohet' Morena Tar...

22 orë e 45 minuta më parë
5.

Enca ia 'mësyn' Kur...

21 orë e 24 minuta më parë

instagram

Më shumë