Sport - Kosova Sot

Reagon Princi i Arabisë Saudite, tregon se a do ta blejë Manchester Unitedin

Sport >

Princi i Kurorës i Arabisë Saudite, Mohhamed Bin Salman, i ka hedhur poshtë lajmet se ai ka për qëllim ta blejë Manchester Unitedin. Javëve të fundit është raportuar se princi ishte i interesuar...

54 minuta më parë

Nainggolan: “Lautaro po luan mirë, por duam Icardin”

Pas fitores ndaj Parmës dhe asaj me Rapid Vienën në Europa...

11 orë e 13 minuta më parë

Mbappe e shpëton PSG-në në mungesë të Neymarit e Cavanit

PSG ka marrë pikët e plota në udhëtim te Saint-Etienne,...

11 orë e 15 minuta më parë
Më shumë