horoskopi
Dashi

Mars 21 - Prill 20

Horoskopi ditor, e shtune, 28 janar 2023

Hëna do ju bëjë të ndiheni shumë më të qetë sot dhe do falënderoni çdokënd që ju ka ndihmuar të ndiheni kaq mirë në jetë. Në fakt yjet ju kanë përkëdhelur pak kohët e fundit. Nëse keni një lidhje edhe ju dhe partneri do tregoheni tolerantë. Do flisni për ato që keni kaluar dhe për të ardhmen së bashku. Mos bëni shumë plane, por merrini gjërat si t’iu vijnë. Ju beqarët do joshni pa pushim. Mundësitë për takime do jenë të shumta, por nuk duhet të nxitoheni për asnjë arsye. Në punë fati do ju buzëqeshë dhe keni për të arritur shumë më lart nga sa kishit menduar. Puna në ekip do japë edhe më shumë fryte. Tregohuni me vigjilentë me financat dhe mos shpenzoni kuturu nëse nuk doni të keni probleme.