Dashuri - Kosova Sot
Dashuri
Dashuri

Edhe nëse ai nuk e thotë, këto shenja e dëshmojnë se ju dashuron

Ndonëse femrat mund t’i shprehin ndjenjat me fjalë shumë më lehtë sesa meshkujt, këta të fundit zakonisht i shfaqin ndjenjat përmes veprave. Pavarësisht se këto dallime mund të jenë konfuze herë pas here, është fakt se meshkujt dhe femrat nuk mendojnë në të njëjtën mënyrë, prandaj ndonjëherë nevojitet pak mençuri për ta kuptuar sjelljen e personit që e dashuroni. Kur femra e dashuron personin me...

Dashuri

Rrëfimi i një vjehrre: Ja si e mbusha mend renë, bisedova me burrin dhe...

Kam 60 vjet, e djali im ka 27. Studion dhe punon. Ka një të dashur, me të cilën...

Dashuri

Do të shtangeni, ja çfarë u tregojnë femrat shoqeve për seksin me partnerin

Kur femrat fillojnë të tregojnë për gjëra seksuale, kryesisht i...

Dashuri

Këshilla erotike, ja çfarë duhet të dini për të qenë ‘vullkan’ në seks

Nëse tashmë ka kaluar një kohë që kur në krevat nuk keni pasur afshin...

Dashuri

Për çfarë “vdesin” meshkujt shqiptarë, gjoks apo vithe

Gjoksi dhe vithet janë pjesë të trupit të një femre që tundojnë...

Dashuri

Rrëfehet 29 vjeçarja: Bëra seks 3 ditë rresht me ish të dashurin, por u trondita kur më tha se...

Një 29 vjeçare ka rrëfyer historinë e saj se si ka bërë seks tri...

Dashuri

Rrëfehet 34 vjeçari: Bëj seks me ish gruan time edhe pse është me dikë tjetër, por tani...

Një 34 vjeçar ka treguar historinë e tij se si bën seks me ish gruan e tij,...

Dashuri

Kur më kërkoj i dashuri im foto..., unë i dergova menjëherë sepse jom me mentalitet të Zvicrrës e jo si 'shqiptarkat' të shekullit 16!

Kur m’ka lyp foto frajeri jem, Une ja kom qu se jom me mentalitet te Zvicrres e jo si...

më të lexuarat

1.

Qikes teme i bërtas...

18 orë e 12 minuta më parë
2.

Jam 60 vjeqare por b...

18 orë e 19 minuta më parë
3.

Më tha motra ime: '...

22 orë e 4 minuta më parë
4.

'Bëj seks të hatas...

6 orë e 4 minuta më parë
5.

Kjo është mosha ku...

1 orë e 45 minuta më parë

instagram

Më shumë