Femra - Kosova Sot
Femra
Femra

Maskë me vaj ulliri për rritjen e flokëve

Një zgjidhje shumë të mirë që gjendet në kuzhinën e secilit prej nesh për trajtimin e flokëve është vaji i ullirit. Ai ka aftësi mbrojtëse për flokun, është shumë i pasur me antioksidantë, vitamina dhe minerale që e ushqejnë flokun. Maska që stimulon rritjen e flokëve Kjo maskë forcon strukturën e flokut, e mban atë të butë dhe nxjerr në pah ngjyrën e shuar të tij. Përzieni dy...

Femra

Këshilla për reduktim të ënjtjes gjatë shtatzënisë

Ënjtja gjatë shtatzënisë është një gjë e zakonshme, që...

Femra

Trajneri përgjegjës për trupin e Margot Robbie sjell këshillat bazë

David Higgins është përgjegjës për shumë trupa të hatashëm...

Femra

Teni "Joga", trendi i ri i bukurisë, për të cilin femrat do të çmenden sivjet

Vitin e ri, sikurse gjithmonë, e fillojmë me trendë të rinj bukurie, e i pari...

Femra

Këshilla për lëkurë të thatë

Lëkura është organi ynë më i madh, i cili është gjithmonë i...

Femra

E thotë studimi, ja si ndikon veshja e takave në trupin tonë

Takat e larta mund të dëmtojnë këmbët tona, por kjo nuk do të...

Femra

Kjo do të jetë ngjyra më e kërkuar sivjet

Nëse e verdha gjithmonë ka qenë në listën tuaj të dëshirave,...

Femra

Përgatiteni kremin për 'hekurosjen' e rrudhave

Nëse ndonjëherë keni kërkuar të gjeni një krem që hekuros...

më të lexuarat

1.

Përgatiteni kremin ...

16 orë e 21 minuta më parë
2.

4 modele të fustane...

16 orë e 17 minuta më parë
3.

Kjo do të jetë ngj...

5 orë e 41 minuta më parë
4.

Kombinimet e modës ...

8 orë e 35 minuta më parë
5.

Këshilla për lëku...

6 orë e 28 minuta më parë

instagram

Më shumë