Lajme - Kosova Sot

Gruaja tregon në gjyq se si mori kredi për ta paguar gjinekologen që t'i ndihmonte të bënte fëmijë

Lajme >

Në procesin gjyqësor ndaj gjinekologes Gjina Zeqiri e cila akuzohet për trajtim të pandërgjegjshëm mjekësor, transplantim të kundërligjshëm dhe trafikim të organeve dhe qelizave njerëzore,...

19 minuta më parë

Në Turqi, dollari fjala më e kërkuar në Google

Në vitin e krizës së madhe të lirës turke,...

47 minuta më parë

Lladrovci: I paharrueshëm kujtimi për gjeneralin Mujë Krasniqi

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, në rastin e 20...

55 minuta më parë
Më shumë