HOROSKOPI ZBULON PERSONALITETIN TUAJ TË VËRTETË - Astro - Kosova Sot
HOROSKOPI ZBULON PERSONALITETIN TUAJ TË VËRTETË

HOROSKOPI ZBULON PERSONALITETIN TUAJ TË VËRTETË

N

Një thënie e vjetër thotë: "Kurrë mos e gjykoni një libër në bazë të kopertinave". Secila shenjë rrethohet nga paragjykimet:

DASHI

Edhe pse ndoshta tingëlloni si person i mllefosur dhe i zemëruar, në fakt jeni me këmbë në tokë dhe jeni shumë të durueshëm.

DEMI

Ju konsiderojnë si person shumë kokëfortë, por në fakt jeni të shkëlqyeshëm në dëgjimin e personave tjerë dhe kuptoni mirë ndjenjat e tyre.

BINJAKËT

Ju nuk bëni shaka, edhe pse disa mund ta përjetoni ekstazën tuaj. Ju pëlqen të argëtoheni dhe urreni dramat.

GAFORRJA

Ju jeni shumë emocionues, prandaj njerëzit mendojnë se jeni shumë të ndjeshëm. Edhe pse keni zemër të madhe për të tjerët, dini të kujdeseni edhe për veten kur është e nevojshme.

LUANI

Ju nuk jeni të kotë edhe ju pëlqen shumë të jeni në qendër të vëmendjes. Në fakt, ju jeni shenja që gjithmonë të tjerët i vë para vetes.

VIRGJËRESHA

Në mënyrë të gabuar juve ju konsiderojnë si person kritik ndaj të tjerëve, por në fund të ditës ju jeni të gatshëm që të kaloni mirë.

PESHORJA

Larg asaj se jeni kundërshtar i lig dhe se shpejtë dorëzoheni, përkundrazi, ju nuk keni problem që të ndaloni dhe luftoni edhe për të tjerët, pa menduar.

AKREPI Ju nuk jeni posesiv siç ju shohin të tjerët. Vetëm dukeni ashtu, sepse e mbroni familjen dhe personat që i doni. Për ta do të bënit gjithçka.

SHIGJETARI

Ju veproni si një shenjë optimiste, por sikurse edhe gjithë të tjetër, ju dini të humbni në mendimet tuaja dhe tepër të mendoni për gjithçka.

BRICJAPI

Ju zakonisht jeni të sinqertë dhe nuk jeni të prirë për marrëzira, por është paragjykim i madh të mendohet se edhe nuk dini të argëtoheni. Keni sens për humor dhe dini ta shfaqni anën e egër.

UJORI Ju nuk jeni pa zemër si mendojnë të tjerët. Kur ta gjeni dikë me vlerë në dashuri, do të ushqeni ndjenja të hatashme ndaj tij/saj.

PESHQIT

Ju dukeni si person i tërhequr, si person që shtyn të tjerët nga vetja, por ju në fakt vlerësoni kohën kur jeni vet në mendime.  

(Kosova Sot)

 

13 orë e 58 minuta më parë
20/01/19