BMW sfidon Audin në borë – shikoni kush fiton

  • 03 dhjetor 2019 - 17:17
BMW sfidon Audin në borë – shikoni kush fiton

Audi kishte aktiv sistemin kundër rrëshqitjes, ndërsa shoferi i BMW e kishte fikur atë, cili mendoni se do të jetë fituesi?

Media sjell videon ku shihen dy vetura njëra Audi dhe tjetra BMW të lidhura nga prapa me litarë duke provuar se cila do ta mundë tjetrën në tërheqje.

Shikojeni:


(Kosova Sot Online)