Elita - Kosova Sot
Elita

Burri i Kim Kardashian i ka vënë syrin Dua Lipës

Kanye West ia ka vënë syrin Dua Lipës për bashkëpunimin e tij të rradhës. Mediat e huaja shkruajnë se ai po mendon të bëjë një duet me këngëtaren shqiptare për albumin e tij...

Pasta e dhëmbëve largon aknet dhe forcon thonjtë

Harroni në ilaçet e shtrenjta dhe kremrat që nuk kanë efekt në largimin e akneve, pasi që ilaçet gjendet në banjën tuaj. Pos që shërben për higjienën e rregullt të gojës...

12 këshilla për rezultate të mira në humbje të peshës

Nëse dëshironi që të humbni peshë, atëherë me siguri i keni provuar ato dietat, që premtojnë 15 kilogramë më pak për një muaj. Megjithatë, problem me ato dieta është...

Si ta pastroni ajrin në banesë nga viruset

Të rralla janë ato bimë që janë të dobishme sikurse hudhra, e cila me mijëra vjet përdoret në mjekësi. Për një kohë të gjatë është përdorur si ilaç, jo...

Qelizat e kancerit vdesin, kur i hani këto ushqime

Disa nga artikujt, që jua paraqesim më poshtë, janë shndërruar në artikuj shumë popullorë dhe të rrallë janë ata që nuk i pëlqejnë. Nëse i konsumoni rregullisht, mund të...
Dashuri

Rrëfimi i një vjehrre: Ja si e mbusha mend renë, bisedova me burrin dhe...

Kam 60 vjet, e djali im ka 27. Studion dhe punon. Ka një të dashur, me të cilën ka marrë me qira një banesë. Disa muaj i thosha vetes se kjo ishte punë për të, se më nuk është i vogël, se e di çka bën, por më pas filloi që të dështonte në studime, duke rënë në provime, njëri pas tjetrit. Aty mu desh që të intervenoja. Bisedova me burrin dhe u morëm vesh që t’i ftonim të jetonin me ne....

VIP

Luanës i vdes një fanse, ajo ndan dhembjen në Instagram

Luana ka ndarë me fansat e saj një lajm të hidhur. Prezantuesja dhe...

Dashuri

Do të shtangeni, ja çfarë u tregojnë femrat shoqeve për seksin me partnerin

Kur femrat fillojnë të tregojnë për gjëra seksuale, kryesisht i...

Dashuri

Këshilla erotike, ja çfarë duhet të dini për të qenë ‘vullkan’ në seks

Nëse tashmë ka kaluar një kohë që kur në krevat nuk keni pasur afshin...

VIP

Urimi plot dashuri i Leartës për ditëlindjen e bashkëshortit (Foto)

Learta Jakupi uron me plot dashuri bashkëshortin, Kushtrimin.   Kushtrim Salihu,...

Femra

Është aprovuar medikamenti i parë për gratë, që vuajnë nga depresioni pas shtatzënisë

Depresioni postpartum ose depresioni pas shtatzënisë është një lloj i...

Shëndetësia

Dieta më e shpejtë e të gjitha kohëve, 15 kg më pak brenda natës

 Zgjidhjet e shpejta për humbjen në peshë dhe shkrirjen e shtresave dhjamore,...

Shëndetësia

Shtojani mjaltit këtë erëz, kjo përzierje natyrale shëron shumë sëmundje dhe ju dobëson

Mjalti ka efekt të fuqishëm kur kombinohet me bimë të ndryshme natyrale dhe...

horoskopi

  • ditor
  • javor
  • mujor
  • vjetor
  • astro

më të lexuarat

1.

Qikes teme i bërtas...

17 orë e 50 minuta më parë
2.

Jam 60 vjeqare por b...

17 orë e 56 minuta më parë
3.

Më tha motra ime: '...

21 orë e 41 minuta më parë
4.

'Bëj seks të hatas...

5 orë e 41 minuta më parë
5.

Mahmut Ferati ft Sha...

21 orë e 12 minuta më parë

iq test

Jeni gati për një dashuri të re?

Prej disa kohësh nuk keni një marrëdhënie të qëndrueshme. Por, si çdo gjë tjetër, edhe vetmia nuk...

instagram

Më shumë