Mask për trup dhe fytyrë të lëmuar

  • 14 gusht 2019 - 13:59
Mask për trup dhe fytyrë të lëmuar

Nëse dëshironi trup dhe fytyrë të lëmuar, atëherë receta me sheqer dhe vaj ulliri është ideale.

Përdallim nga produktet e shtrenjta të bukurisë, kjo recetë nuk do të ju kushtojë shumë. Po ashtu mund ta përdorni në fytyrë, trup dhe në këmbë.

Çfarë ju nevojitet:

-Gjysmë filxhani sheqer
-Gjysmë filxhani vaj ulliri

Këta dy përbërë duhet t’i përzini mirë dhe masën e krijuar ta vendosni në pjesën që dëshironi.

(Kosova Sot Online)