Pantallonat me xhepa do bëjnë namin këtë vjeshtë dhe ja si duhet t’i veshim

  • 23 gusht 2019 - 15:43
Pantallonat me xhepa do bëjnë namin këtë vjeshtë dhe ja si duhet t’i veshim

Teksa jeni duke menduar se si do të visheni vjeshtën e vitit 2019, ELLE na prezanton kryefjalën e këtij sezoni. Pantallonat me xhepa që të krijojnë idenë e ushtarëve do të rikthehen në modë dhe pritet që të bëjnë namin.

Më poshtë keni të ilustruara me foto disa mënyra si t’i kombinoni;

Xhaketë dhe t-shirt

Golf dhe sandale

Pantallona me printe dhe bluzë neutrale

Triko dhe pantallona oversize

Kombinim per në zyrë: Bluzë e ngushte këpucë të sheshta

Stil safari me pantallona të futura në çizme

Kokë e këmbë me të bardha

Kokë e këmbë me saten

Në formë kostumi

 

Pantallona me ngjyra të forta dhe pulovër oversize

Pantallona me bel të lartë dhe bluzë të shkurtër

Pantallona të përveshura dhe bluzë polo

Kombinim mbrëmjeje me një bust elegant

(Kosova Sot Online)