Njihuni më tatuazhet më të çuditshme dedikuar pandemisë së koronavirusit

  • G.G /
  • 05 September 2020 - 12:50
Njihuni më tatuazhet më të çuditshme dedikuar pandemisë së koronavirusit

Amerikanët janë shumë të apasionuar pas tatuazheve, rreth 30% e qytetarëve amerikanë kanë një të tillë në trupin e tyre. Trendi bërjes së tatuazheve vazhdoi gjithashtu gjatë pandemisë së koronavirusit.

Shumë njerëz në fakt kanë dashur të ngulisin këtë moment delikat dhe të vështirë në trupin e tyre për ta kujtuar përgjithmonë.

Tatuazhët janë të ndryshme nga puthja midis dy të dashurve me maska deri tek ata që kanë vendosur të falënderojnë, në mënyrën e tyre, mjekët dhe infermierët për punën e bërë.

(Kosova Sot Online)