Njihuni me shenjat e horoskopit me standardet më të larta në dashuri!

  • g.g /
  • 23 September 2022 - 13:35
Njihuni me shenjat e horoskopit me standardet më të larta në dashuri!

1. AKREPI

Ju mund të mendoni për shkak të natyrës shumë seksuale të Akrepit se ata do të ishin pak më pak kufizues kur bëhet fjalë për partnerët romantikë; megjithatë, duket se e kundërta është e vërtetë. Ata kanë një listë të asaj që duan nga një partner dhe nuk do të kënaqen me më pak.

Nëse ata gjejnë dikë që duket se është pikërisht ai/ajo që po kërkojnë, individi i Akrepit nuk do të ndalet derisa t’a ketë për vete. Atyre nuk u intereson nëse situata duket e pamundur, ata do ta mbajnë atë.

2. LUANI
Luanët e dinë se ata janë e gjithë paketa, kështu që ata kanë nevojë për dikë që mund t’i përputhet ose të ngrihet në një nivel më të lartë.

Ndonjëherë, për shkak se standardet e tyre janë shumë të larta, ata humbasin partnerin e përsosur. Por ata janë në rregull me këtë.

3. VIRGJËRESHA

Virgjëreshat priren të jenë perfeksionistë, ndaj pse të mos kenë një listë të gjatë kërkesash për një partner romantik? Ata duan dikë që i do po aq keq sa dhe nuk do të zgjasë shumë në një marrëdhënie ku ata janë zgjedhja e dytë e dikujt.

Virgjëreshat përpiqen të jenë po aq të mrekullueshëm sa partneri i tyre, ku mund të futen në telashe – standardet e tyre për veten e tyre janë pothuajse të pamundura për t’i arritur.

4. BRICJAPI

Bricjapët janë në rregull vetë, kështu që ata nuk do të nxitojnë për asgjë vetëm për të shpëtuar veten nga të qenit vetëm. Ata kanë disa kritere që u pëlqen t’u përmbahen kur zgjedhin një partner romantik.

Ata duan dikë që është tërheqës, ka një fije të fortë morale dhe që i ka financat e tyre në rregull.

(Kosova Sot Online)