Adelina&Vali spikatin në promovimin e librit 'Kështu foli TAHIR ZEMAJ'

  • 05 korrik 2019 - 16:31
Adelina&Vali spikatin në promovimin e librit 'Kështu foli TAHIR ZEMAJ'

Në kryeqytetin kosovar - Prishtinë, sot u promovua botimi i dytë i librit "Kështu foli TAHIR ZEMAJ", i autorëve Sefedin Krasniqi dhe Arbër Ahmetaj, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E në mesin e shumë të ftuarve, kanë spikatur Mbretëresha e muzikës shqipe Adelina Ismaili dhe bashkëshorti i saj - biznismeni Val Krasniqi, të cilët me prezencën e tyre fisnike, ia kanë shtuar vlerën edhe më shumë këtij eventi letrar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on


(Kosova Sot Online)