Fotot që do donin të zhduknin, Kim Jong do ju ‘vriste’ nëse i shikoni - Lajme - Kosova Sot
Fotot që do donin të zhduknin, Kim Jong do ju ‘vriste’ nëse i shikoni

Fotot që do donin të zhduknin, Kim Jong do ju ‘vriste’ nëse i shikoni

Koreja e Veriut, është një nga të paktat vende të botë që sundohet nga komunizmi.

Varfëria dhe frika është e vendosur në çdo familje.

Këto foto janë bërë fshehurazi nga fototgrafët dhe janë shpërndarë në faqen Boredpanda.

Kuptohet se këto foto janë ilegale për shtetin komunist dhe nëse dikur nga banorët, guzon dhe i bën, atëhere e pret vdekja.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

12 orë e 1 minuta më parë
20/01/19