Gjendet në lum trupi i një gruaje

  • 01 prill 2019 - 14:17
Gjendet në lum trupi i një gruaje

Ekipet e Ndihmës së shpejtë dhe policisë gjenden në vendin e ngjarjes

Një trup i një gruaje është gjetur në ujërat e Lumit Vardar nën urën në afërsi të Kompleksit të bankave, transmeton koha.mk.

Sipas informatave fillestare, bëhet fjalë për një grua të moshës rreth të 70-tave, e cila kishte rënë në lumin Vardar dhe ishte fundosur.

Ekipet e Ndihmës së shpejtë dhe policisë gjenden në vendin e ngjarjes.

(Kosova Sot)