“Çmendet” moti, breshër i madh

  • 11 prill 2019 - 17:51
“Çmendet” moti, breshër i madh

Prej disa ditësh tashmë, vendi është përfshirë nga mot me shi dhe temperatura të ulëta, ndërsa pasditen e sotme duket sikur moti u “çmend”.

Për rreth 10 minuta në kryeqytet ka rënë breshër i madh.

Sikurse mund të shihet dhe nga fotot e videot, reshjet ishin mjaft të dendura.

(Kosova Sot)