Aksident i rëndë në Vushtrri

  • 18 prill 2019 - 17:49
Aksident i rëndë në Vushtrri

Një aksident i rëndë ka ndodhur në pasditen e të enjtes në qytetin e Vushtrrisë. 

Njëri nga personat e përfshirë në aksident është i lënduar rëndë.

Ndërkohë dëme materiale të konsiderueshme kanë pësuar edhe dy makinat e përfshira në këtë aksident.

Në vendin e ngjarjes ka dalë Policia dhe ambulanca, ndërkohë ende nuk dihen shkaqet që kanë quar në këtë aksident.

(Kosova Sot)