Lajm i Fundit/ Përplasen dy automjete, goditen një burrë dhe një grua

  • 21 prill 2019 - 15:36
Lajm i Fundit/ Përplasen dy automjete, goditen një burrë dhe një grua

Dy automjete janë përplasur midis tyre në aksin nacional Levan-Fier.

Për pasojë, një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Çezma e Levanit”.

(Kosova Sot)