Tragjike, humb jetën 11-vjeçarja, dyshohet se është vetëvarë

  • 24 prill 2019 - 12:20
Tragjike, humb jetën 11-vjeçarja, dyshohet se është vetëvarë

Një tragjedi ka ndodhur këtë paradite në qytetin e Vlorës ku raportohet se një vajzë vetëm 11 vjeçe dyshohet ka varë veten.

Familjarët e kanë dërguar në spital pa shenja jete. 

Ende nuk ka shume detaje dhe mjekët janë të rezervuar në dhënien e përgjigjeve, ndërsa pritet ekspertiza për të përcaktuar shkakun e vdekjes së vogëlushes.

(Kosova Sot)