Zeka i nxjerr të palarat e Thaçit dhe Veselit: Akan Ismaili ishte 'dosti' i tyre

  • 14 maj 2019 - 17:55
Zeka i nxjerr të palarat e Thaçit dhe Veselit: Akan Ismaili ishte 'dosti' i tyre

Deputeti Milaim Zeka në debatin i cili është zhvilluar në Kuvend, ka akuzuar se ish-shefi i IPKO's, Agan Ismaili ka qenë mik i ngusht i Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit, i cili më vonë ishte bërë ambasador në Amerikë.

Zeka ka akuzuar edhe siç i ka quajtur 'gjyksamanat' e LDK-së, Isa Mustafën e Avdullah Hotin, se kanë shkuar dhe e kanë përgëzuar Agron Mustafën, ish-drejtorin e Telekomit.

Deputeti Zeka, madje i ka goditur ata duke thënë se ata si në 'hajni dhe kurnvi' krejt janë bashkë.

(Kosova Sot Online)