Edi Rama tek fallxhorja! Shikoni çfarë i del në filxhan

  • 14 qershor 2019 - 10:34
Edi Rama tek fallxhorja! Shikoni çfarë i del në filxhan

Ish deputet i PD, Edi Paloka ka komentuar foton e publikuar nga kryeministri Edi Rama me filxhanin e kafes ku shfaqej numri 30.

Ndërkohë Paloka ka publikuar një tjetër filxhan kafeje ku shfaqet një organ gjenital.

‘Rama shkon vërtet tek një fallxhore dhe këtë e dinë gjithë njerëzit e tij më të afërt. 
Sot i paska dal filxhani me 30…Une fallxhor nuk jam, por parashikoj se si do e ketë Rama filxhanin më 30 qershor…
P.S Dhe pastroji nje here ato thonj’, shkruan Paloka.

Image

 

(Kosova Sot Online)