Aksident tragjik në Tiranë, humb jetën babai me vajzën dhe bashkëshorten, rëndë dy fëmijët e tjerë

  • 16 qershor 2019 - 08:13
Aksident tragjik në Tiranë, humb jetën babai me vajzën dhe bashkëshorten, rëndë dy fëmijët e tjerë

Një aksident me përmasa tragjike ka ndodhur mbrëmjen që lamë pas në Tiranë.

Tre pjesëtarë të së njëjtës familje kanë humbur jetën, ndërsa plagosur edhe dy të tjerë.

Një aksident me përmasa tragjike ka ndodhur mbrëmjen që lamë pas në Tiranë.

Tre pjesëtarë të së njëjtës familje kanë humbur jetën, ndërsa plagosur edhe dy të tjerë.

(Kosova Sot Online)