Pamje nga aksidenti i trenit dhe veturës në Prishtinë

  • 04 korrik 2019 - 15:05
Pamje nga aksidenti i trenit dhe veturës në Prishtinë

Sot rreth ores 14:00 është aksidentuar një makinë si rezultat i goditjes nga treni Prishtinë – Pejë. Aksidenti ka ndodhur si rezultat i pakujdesisë së shoferit të makinës e cila u godit nga treni në zonën industriale. Nga aksidenti përvec dëmve materiale, nuk raportohet për të lënduar.

Pamje nga Aksidenti:

Image

(Kosova Sot Online )