Rahoveci shënon “Epopenë e Korrikut 1998”

  • 18 korrik 2019 - 08:04
Rahoveci shënon “Epopenë e Korrikut 1998”

Sot shënohet “Epopeja e Korrikut 1998” në Rahovec.

Për nder të kësaj dite, organizohen homazhe në nderim për të rënët për lirinë e vendit, transmeton Indeksonline.

Epopeja mbahet në fshatin Fortesë, dhe nis në ora 10:00.

(Kosova Sot Online)