Ndryshon komplet moti, shi dhe erë e fortë në Podujevë

  • 19 korrik 2019 - 16:15
Ndryshon komplet moti, shi dhe erë e fortë në Podujevë

Shi i madh ka rënë pasditen e sotme në Podujevë.

Në një video shihen pamjet e erërave të forta dhe shiut në këtë pjesë.

Ndërsa, gjatë ditës së sotme temperaturat në këtë pjesë të Kosovës kanë shkuar deri në 26 gradë celciues.

(Kosova Sot Online )