Tre vëllezër rrihen mes veti në Prishtinë, babai i raporton në polici

  • 10 gusht 2019 - 17:52
Tre vëllezër rrihen mes veti në Prishtinë, babai i raporton në polici

Një person në Prishtinë ka raportuar në polici se pas një mosmarrëveshjeje tre djemtë e tij kanë kanosur njëri tjetrin dhe më pas njëri prej tyre ka ekspozuar armë.

Njësiti policor ka arrestuar tre të dyshuarit dhe ka konfiskuar një armë.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

(Kosova Sot Online)