E rëndë, 47-vjeçari hidhet nga pallati dhe humb jetën. Detajet e para

  • 16 gusht 2019 - 20:38
E rëndë, 47-vjeçari hidhet nga pallati dhe humb jetën. Detajet e para

Nje ngjarje e rende eshte regjistruar ne Lushnje, ku sipas informacioneve te para, nje 47 vjeçar, ne gjendje depresioni eshte hehdur nga pallati, duke humbur jetën.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:45, në lagjen “Xhevdet Nepravishta”, ku dyshohet se është hedhur nga parmakët e shkallëve të një pallati shtetasi V.K, 47 vjeç. 

Nga hetimet paraprake dyshohet se ky shtetas vuante dhe kurohej nga sëmundja e depresionit.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

(Kosova Sot Online)