Diell edhe re, ky është moti për sot

  • 17 gusht 2019 - 08:00
Diell edhe re, ky është moti për sot

Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

ADVERTISING

inRead invented by Teads

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12-14 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 24-26 gradë celsius.

Shtypja atmosferike do të shënojë rritje graduale, duke regjistruar vlera mbi normalen.               

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-6 m/s.

(Kosova Sot Online)